Kim jesteśmy

Przede wszystkim pasjonatami zdrowego stylu życia, a także doskonałym przykładem na to, że można żyć zdrowo i aktywnie a przy tym czerpać z tego ogromną przyjemność i satysfakcję! Zdrowy styl życia może być i JEST przyjemny i możliwy w realizacji nawet u najbardziej zapracowanych osób.

Pomyślisz sobie:
łatwo jest mówić trenerom!

Nic bardziej błędnego! Oczywiście mamy łatwiej o tyle, że kochamy aktywność fizyczną. Jest ona z nami od zawsze i oby tak zostało. Ale oprócz tak ważnego dla nas ruchu potrzebujemy zdrowej i smacznej diety i tu… no właśnie! Pracujemy od rana do nocy, tak jak większość społeczeństwa, ale nie szukamy wymówek! Szukamy rozwiązań do czego pragniemy zachęcić i Ciebie!

Daj nam się poprowadzić do zdrowego stylu życia!

Nasi trenerzy:

Magda DurasiewiczMagda

Nazywam się Magdalena Durasiewicz. Jestem trenerem personalnym, instruktorem fitness i doradcą żywieniowym.

Na co dzień prowadzę treningi personalne w sieci klubów Smart Gym (Gliwice Politechnika oraz Zabrze Arena), pomagając moim Podopiecznym zadbać o zdrowie, wymarzoną sylwetkę oraz lepszą jakość życia.

Współpracuje przede wszystkim z kobietami ponieważ najlepiej je rozumiem i potrafię sprostać ich wymaganiom, ale również z wszystkimi, którzy pragną uczynić pierwszy krok w stronę zdrowia, sprawności i lepszego samopoczucia.

Podczas współpracy z Podopiecznymi kładę ogromny nacisk technikę wykonywanych ćwiczeń, bezpieczeństwo oraz motywację, ponieważ nawet najlepszy plan treningowy nie przyniesie żadnych efektów, jeśli nie będzie wykonywany systematycznie.

Dzięki takiemu podejściu cele stają się rzeczywistością, a aktywność fizyczna dobrze zakorzenionym nawykiem, a nawet miłością na całe życie 🙂

Robię to wszystko ponieważ przez wiele lat marzyłam, aby być trenerem personalnym i pomagać ludziom wdrażać aktywność fizyczną w swoje życie. Wtedy jeszcze trening był dla mnie zbiorem mniej lub bardziej intensywnych ćwiczeń poprzedzonych rozgrzewką i zakończonym kilkoma pozycjami rozciągającymi. Myślałam, że skoro dla mnie ważna jest aktywność fizyczna, to pewnie dla większości osób również. Rzeczywistość szybko wyprowadziła mnie z błędu. Dzisiaj rozumiem, że potrzebujemy nie tylko treningu, ale również motywacji, wsparcia, dobrego słowa, kogoś, kto pozwoli nam uwierzyć, że damy radę i pomoże w sposób zgodny z nami samymi, wprowadzać zdrowe nawyki żywieniowo – sportowe.

Magda Durasiewicz

 

Jeśli czujesz, że mogę pomóc Tobie lub komuś z Twoich bliskich, wyślij wiadomość w celu umówienia się na pierwszą konsultację. Najtrudniejszy jest ten pierwszy krok, później już możesz wszystko.

 

WojtekWojtek

Jestem trenerem personalnym i instruktorem ćwiczeń siłowych. Na co dzień prowadzę treningi na terenie Gliwic i Zabrza w Smart Gym oraz outdoorowe.

Specjalizuję się w:

– treningu przygotowującym do testów sprawnościowych do służb mundurowych oraz do selekcji (etapów górskich) do sił specjalnych – indywidualnie jak i on-line

– treningu poprawiającym jakość życia – wzmacniający, poprawiający sprawność, mobilność w stawach, postawę

– treningu „odchudzającym” – modelujący sylwetkę.

Współpracuje przede wszystkim z osobami, które chcą się dostać do Wojska lub Policji pomagając im przygotować się do testów i egzaminów oraz z ludźmi którzy chcą po prostu poprawić swoją sylwetkę i podnieść przez to jakość swojego życia;

Przez lata służby w Jednostce Specjalnej, w której od wielu lat prowadzę rekrutację na stanowiska bojowe przeprowadzając min. testy sprawności fizycznej oraz tygodniową selekcję w górach czy prowadzenie szkoleń dla przyszłych żołnierzy nabyłem ogrom doświadczenia w pracy z ludźmi i nie zadowalają mnie średnie rezultaty.

Trening żołnierza Sił Specjalnych opiera się na wszechstronnym rozwoju. To nie tylko budowanie siły, wytrzymałości i zwinności ale przede wszystkim umiejętność pokonywania własnych słabości oraz wytrwałość w dążeniu do celu.

Moi podopieczni nie tylko zdają egzaminy sprawnościowe, przechodzą selekcje czy poprawiają sylwetkę ale stają się pewniejsi siebie, zdecydowani, konkretni w działaniu.

Robię to ponieważ uwielbiam obserwować, jak słabo przygotowani fizycznie kandydaci są w stanie siłą woli pokonać najtrudniejsze momenty selekcji i jak bardzo wzrasta Ich poczucie pewności siebie. Mam wielką wiarę w człowieka
i wierzę, że można wycisnąć z życia więcej, niż jesteśmy tego świadomi.

MAT_8421-Edit

Jeśli to czytasz to znak, że już się zdecydowałeś coś ze sobą zrobić i wiesz, że jestem w stanie Ci w tym pomóc. Umów się ze mną na darmową konsultację i próbny trening. Na dole strony jest formularz zgłoszeniowy, z którego możesz skorzystać lub po prostu weź telefon i zadzwoń – 604509150.