Kim jestem

Przede wszystkim jestem pasjonatką zdrowego stylu życia, a także doskonałym przykładem na to, że można żyć zdrowo i aktywnie a przy tym czerpać z tego ogromną przyjemność i satysfakcję! Zdrowy styl życia może być i JEST przyjemny i możliwy w realizacji nawet u najbardziej zapracowanych osób.
Pomyślisz sobie: łatwo jest mówić trenerom!
Nic bardziej błędnego! Oczywiście mam łatwiej o tyle, że kocham aktywność fizyczną. Jest ona ze mną od zawsze i oby tak zostało. Ale oprócz tak ważnego dla mnie ruchu potrzebuję zdrowej i smacznej diety i tu… no właśnie! Pracuję od rana do nocy, tak jak większość społeczeństwa, ale nie szukam wymówek! Szukam rozwiązań do czego pragnę zachęcić i Ciebie! Daj się poprowadzić do zdrowego stylu życia!
Nasi trenerzy:

Magdalena Durasiewicz - trener personalnyMagda

Nazywam się Magdalena Durasiewicz. Jestem trenerem personalnym i doradcą żywieniowym.

Na co dzień prowadzę treningi personalne w sieci klubów Smart Gym (Gliwice Kolberga), pomagając moim Podopiecznym zadbać o zdrowie, wymarzoną sylwetkę oraz lepszą jakość życia.

Współpracuję przede wszystkim z kobietami, ponieważ najlepiej je rozumiem i potrafię sprostać ich wymaganiom, ale również z wszystkimi, którzy pragną uczynić pierwszy krok w stronę zdrowia, sprawności i lepszego samopoczucia.

Podczas współpracy z Podopiecznymi kładę ogromny nacisk technikę wykonywanych ćwiczeń, bezpieczeństwo oraz motywację, ponieważ nawet najlepszy plan treningowy nie przyniesie żadnych efektów, jeśli nie będzie wykonywany systematycznie.

Dzięki takiemu podejściu cele stają się rzeczywistością, a aktywność fizyczna dobrze zakorzenionym nawykiem, a nawet miłością na całe życie.

Robię to wszystko, bo wiele lat temu sama potrzebowałam takiej pomocy, ale nie było nikogo obok mnie, kto miałby wystarczające kompetencje aby mi pomóc. Przeszłam ogromną drogę, popełniłam masę błędów i poniosłam wiele porażek. Zdobyłam jednak sporą wiedzę, doświadczenie, pokorę, a także empatię do innych ludzi, którzy są teraz w tym miejscu, w którym kiedyś byłam ja.

Magdalena Durasiewicz

 

Jeśli czujesz, że mogę pomóc Tobie lub komuś z Twoich bliskich, wyślij wiadomość, w celu umówienia się na pierwszą, bezpłatną konsultację. Najtrudniejszy jest ten pierwszy krok, później już możesz wszystko.