Filtruj:

Zacznij żyć życiem, którego pragniesz!

Są tacy ludzie, którzy rezygnują z życia jakiego pragną, ze strachu przed opinią innych osób. Sama byłam kiedyś właśnie taka. Wydawało mi się, ze nie jestem dość mądra i elokwentna, żeby zadać publicznie pytanie na jakimś szkoleniu, mimo że zapłaciłam za nie setki złotych i rzeczywiście potrzebowałam tej odpowiedzi..

59

Wiem, że są takie osoby, które nie pójdą na siłownię, ponieważ boją się co inni o nich pomyślą. Niektórzy nawet, to obiecują sobie że to zrobią, ale najpierw muszą zrzucić minimum 10 kg..
Są i takie, które nie zabiorą do pracy sałatki, bo boją się oceny tych, którzy jedzą kanapki lub słodycze.
Są osoby, które wstydzą się odmówić na przyjęciu alkoholu lub ciasta, bo co
sobie ktoś o nich pomyśli?
Są nawet takie, które nie skorzystają z usług trenera (choć mogliby) ponieważ nie mają – w ich ocenie – (sic!) wystarczającej sprawności!!!

Zobacz ile w życiu może Cię ominąć jeśli będziesz kierować się strachem przed oceną innych.

Naprawdę zrezygnujesz z rzeczy, które pragniesz z powodu oceny jakiegoś człowieka?

Zrezygnujesz z pójścia na siłownię, bo pan X mógł sobie o Tobie coś pomyśleć?
Pomijając fakt, ze większość ludzi na siłowni zajęta jest sobą i swoim treningiem (wierz mi) to chyba nie zamierzasz w życiu kierować się opinią kogoś, kto ocenił Cię tylko i wyłącznie przez pryzmat Twojego wyglądu i poziomu sprawności? To znaczy chciałam powiedzieć: chyba nie zamierzasz zrezygnować z czegoś, bo ktoś kogo nawet nie znasz i jak przypuszczam kogo opinia ani odrobinę Cię nie interesuje, mógł (zaznaczam MÓGŁ) sobie coś o Tobie pomyśleć?

Sama widzisz, że to nawet brzmi niedorzecznie.

Poza tym na takiej siłowni znajdują się również osoby, które będą Ci zazdrościć.

Tak, zazdrościć.

Tego, że przełamałaś swoje słabości i że pomimo wszelkich przeszkód jesteś i walczysz. Sama kibicuję takim osobom z całych sił, bo wiem że ich droga do celu jest dużo bardziej wyboista niż moja.

Tak więc porzuć strach przed oceną innych i zacznij działać. Inspiruj swoim działaniem innych, którzy są jeszcze bardziej wystraszeni od Ciebie! Ludzie i tak Cię ocenią, nawet jak jesteś szczupła, mądra i ładna. Zawsze, ale to zawsze znajdzie się jakiś powód. Nie daj się temu zatrzymać!

Powodzenia

Podziel się artykułem:

[Sassy_Social_Share]